Leilão: 1317 | Lotes: 19
Número Lote: 16
Bengaleiro e cinzeiro
metal amarelo, séc. XX, pequenas faltas e defeitos. Dm. - 15 x 27 cm (maior)
Leilão: 1317 | Lotes: 19
Número Lote: 16