Leilão: 2165 | Lotes: 61

Número Lote: 6

PANTHEUM MYTHICUM SEU FABULOSA DEORUM HISTORIA 1752

Mythicum Pantheum, seu fabulosa historia deorum, primo hoc epítomes eruditionis volumine Breviter dilucideque comprehensa. Editio novissima, prioribus longe correctior.” Francisco Pomey, Weber, Leipzig 1752, exemplar com as 27 gravuras. Encadernação da época, inteira em pele.