Leilão: 1697 | Lotes: 31
Número Lote: 3
Paintings from the collection of Dr. Sukarno - President of the republic of indonesia
séc. XX, faltas e defeitos
Leilão: 1697 | Lotes: 31
Número Lote: 3
séc. XX, faltas e defeitos